Biurų viešbutis jūsų verslui. Produktyviam verslui.

Sužinokite, kas, kaip ir kodėl

Pagaliau pirmadienis!

Taip, MONDAY bendruomenė sutinka pirmadienį didvyriškai – tai juk savaitės pradžia, kurią smagu ne tik įveikti, bet ir sutikti ją su puodeliu aromatingos kavos bei rytiniu kruasanu.

Įkvepianti
aplinka

Kad ir kur įprastai semiatės įkvėpimo – ieškodami išskirtinių dizaino elementų, diskutuodami su bendraminčiais, stebėdami vaizdus pro langą ar skęsdami šviežiai maltos kavos aromate – visa tai rasite „Monday Office“. Čia jus maloniai pasitiks visada padėti pasiruošęs personalas, kuris nuolat rūpinsis, kad jūsų darbo aplinka būtų įkvepianti, pozityvi ir paruošta dienos darbams.

Verslo
bendruomenė

Žinome, kokia svarbi verslui yra reputacija. Suprantame, kad biuras gali ją pagerinti arba sugadinti. Sukūrėme „Monday Office“ taip, kad sustiprintume jūsų įvaizdį, todėl skiriame didelį dėmesį verslo bendruomenės vystymui. Siekiame užtikrinti, kad jus visada suptų žmonės, įkvepiantys siekti daugiau.

Kokybiškos
paslaugos

Turėti atskirą biurą, kuriame galite visą dėmesį skirti rezultatui siekti, yra nepaprastai svarbu. „Monday Office“ biurų viešbutyje jums nereikės rūpintis buitiniais reikalais. Mūsų paslaugus personalas visada pasirūpins, kad jūs ir jūsų klientai patirtų tik teigiamus įspūdžius. Tik informuokite mus apie savo poreikius, o mes mielai juos įgyvendinsime.

Lankstus
požiūris

Aplinkybės dažnai keičiasi. Kartais – daug greičiau nei tikimės. Esame visada pasiruošę kalbėti ir rasti labiausiai jums ir jūsų įmonei tinkamą sprendimą. Visai gali būti, kad lankstumas – mėgstamiausias mūsų žodis. Ir ar jau minėjome, kad netaikome jokių paslėptų mokesčių? „Monday Office“ veikia viskas įskaičiuota principu, todėl niekada nesulauksite nemalonių siurprizų.

„Monday Office“ – jūsų naujas mėgstamiausias biurų viešbutis, kuris pirmadienius padarys produktyvesnius ir džiugesnius nei bet kada anksčiau.

Susitikime

Mūsų personalas visada pasiruošęs padėti jums ir jūsų klientams!

Roberta Lekavičienė

Tel.: +370 686 40754
el. p: info@mondayoffice.lt
Green Hall slėnis
Upės g. 23, Vilnius

Mus rasite:

© 2023 Monday Office

Nemėgstate kalbėti telefonu?

Užpildykite šią formą: įrašykite informaciją apie lūkesčius ir pažadame pateikti pasiūlymą, kurio tiesiog nenorėsite atsisakyti.

Some of the fields were filled incorrectly. Please, check and try again.
Message was sent succesfully!

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spustelėkite „Sutinku". Savo pasirinkimą galėsite bet kada atšaukti ištrindami saugomus slapukus. Slapukų politika